O firmie

Firma została założona 4 października 1991 roku przez mistrza Cukiernictwa Grzegorza Domareckiego, który przez wiele lat zdobywał doświadczenie współpracując z przedwojennymi cukiernikami.

 Właśnie dzięki zdobytej przez szereg lat wiedzy potrafił tak przygotować wypieki że stały się w krótkim okresie czasu obiektem pożądania wielu smakoszy.

Obecnie nasza firma zajmuje się wypiekiem ponad 80 rodzajów ciasta tradycyjną metodą. Surowce czerpiemy z polskiej wsi, ponieważ stamtąd pochodzi to, co najlepsze.

Od początku istnienia naszej firmy na rynku zwiększyła się liczba naszych odbiorców, którzy stale z nami współpracują motywując to wysoką jakością naszych wypieków oraz przyzwyczajeniem naszych klientów do walorów smakowych naszego ciasta.

Zapewniamy regularne dostawy naszych wypieków własnym transportem: do sklepów, ośrodków wypoczynkowo – wczasowych, bufetów oraz na imprezy okolicznościowe: wesela, komunie, chrzciny, itp. Przy odbiorze własnym udzielamy rabatów.

serce

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

Produkcja wyrobów cukierniczych jest realizowana w pełnym asortymencie, wyszukanym wzornictwie i bogatej kolorystyce. Wyroby nasze produkowane są według tradycyjnych receptur z surowców naturalnych i dlatego wciąż cieszą się dużym uznaniem stałych i nowych klientów.